spacer

iTOP for Students, March 2020, Kaunas

Šis seminaras skirtas studentams.

iTOP (Individually Trained Oral Prophylaxis) - tai individualus burnos higienos mokymas profesionalams, kuris pakeis Jūsų dantų valymo įpročius. Šios žinios padės Jums ir Jūsų būsimiems pacientams pasiekti geresnių kasdienės profilaktikos rezultatų.

Kodėl profilaktika yra tik aptariama seminarų ir kursų metu, o klinikose profesionalai neturi tam laiko?

Šio seminaro praktinėje "Touch to Teach" dalyje išmoksite efektyvios ir netraumuojančios burnos higienos pagrindų, o profesionalus iTOP instruktorius padės teisingai įvaldyti valymo technikas.

Jūs sužinosite, kodėl profilaktikos būdai, kuriuos naudojame nėra veiksmingi bei kaip iTOP gali padėti kasdieniame profesionalo darbe. Išmoksite motyvuoti pacientą suprasti geros burnos higienos svarbą.

iTOP tikslas yra išsaugoti savus-natūralius dantis visą gyvenimą ir perduoti reikiamas žinias pacientams. Šie seminarai yra skirti tiems, kurie nori įgyti žinių ir praktikos, kaip profesionaliai apmokyti kitus profilaktikos pagrindų.

Vietų skaičius ribotas, 20 vietų.

Už seminarą prašome apmokėti iki kovo 1 d, kitaip Jūsų registracija bus panaikinta. Apmokėjimai nebus grąžinami jei negalėsite dalyvauti.

Į kainą įskaičiuotos visos būtinos priemonės ir kavos pertraukėlė. Kiekvienam dalyviui speciali Curaprox dovanėlė.

Seminaras visiems LSMU studentams, jei studijuojate kitur susisiekite telefonu 8-657-95585 dėl registracijos.

Naujiena. Seminaro metu turėsite galimybę išbandyt naują programą Prevention1 BOB, skaitmenizuotam paciento kraujavimo indekso ir burnos sveikatos lygio įvertinimui nustatyti.

Level: iTOP for Students

City: Kaunas

Country: Lithuania

Date: 06. March 2020

Time:

  1. Day: 10:00 to 17:00

Registration deadline: 02. March 2020

Language: Lithuanian

Price: 30

Address:

Farmacijos fakultetas, 204 auditorija

Sukilėlių 13, Kaunas

Auditorija dar tikslinama.

xs
sm
md
lg